Jakość

Zespół

Doświadczenie

Bezpieczeństwo

Zespół 

Podstawą naszych działań jest praca w wyspecjalizowanym i fachowym zespole. Kancelarię rachunkowo - podatkowa Innovation tworzą praktycy specjalizujący się w doradztwie podatkowym, księgowości, kadrach i płacach, audytach i innych. To specjaliści z dużym doświadczeniem, reprezentujący wysoki poziom profesjonalizmu.

Nasi pracownicy, ich wiedza, rzetelność i doświadczenie są naszą główną wartością. Przywiązujemy bardzo dużą wagę do kompetencji i kwalifikacji naszego zespołu. I tylko dlatego możemy świadczyć na wysokim poziomie szeroki zakres usług.

 

Doradztwo Podatkowe

Nasi doradcy podatkowi to profesjonaliści z uprawnieniami Krajowej Izby Doradców Podatkowych i z wieloletnim doświadczeniem w zakresie doradztwa podatkowego, którzy działali niemal we wszystkich branżach.

Nasze porady podatkowe opieramy na  praktycznym podejściu i realnej pomocy. Uwzględniamy aspekty księgowe, prawne, finansowe i przede wszystkim biznesowo-strategiczne. Wierzymy, że tylko kompleksowe podejście może skutecznie pomóc naszym Klientom w rozwijaniu firmy.

Porady, których udzielamy opieramy zawsze na aktualnych przepisach podatkowych, zwracając uwagę na najnowsze interpretacje organów podatkowych oraz orzecznictwo sądów administracyjnych wydane w podobnych sprawach.

 

Księgowość

Nasi księgowi posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie usług finansowo-księgowych, kierunkowe studia wyższe a dodatkowo ukończyli wiele szkoleń o tematyce księgowej.

Personel księgowy Biura Innovation posiada duży zakres wiedzy i praktycznego doświadczenia w prowadzeniu spółek prawa handlowego. Nasi księgowi specjalizują się w obsłudze: Spółek z o.o., Spółdzielni, Fundacji, Stowarzyszeń, Firm Transportowych, Produkcyjnych, Budowlanych oraz Handlowych.

To osoby twardo stąpające po ziemi. Skrupulatni, rzetelni, odpowiedzialni, a przy tym w pracy nie opuszcza ich pogoda ducha i pozytywne podejście do Klientów. W ten sposób tworzą przyjazną atmosferę dla poważnej księgowości.

 

Kadry

Kadrowe Biura Innovation  to doświadczone specjalistki w kompleksowej obsłudze kadr i płac. Posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy na tym stanowisku. Sprawnie, skrupulatnie i terminowo naliczają wynagrodzenia w oparciu o wiele parametrów oraz ewidencjonują czas pracy. Sporządzają obowiązujące deklaracje zgodnie z najnowszymi przepisami. Posiadają obszerną wiedzę z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, którą systematycznie powiększają i aktualizują.

Specjalizują się w kompleksowej obsłudze kilkusetosobowych firm. To pogodne i ambitne osoby, które swoją pracę wykonują sprawnie i fachowo.

 

Nasze doświadczenie, Twoje Bezpieczeństwo!