Jakość

Zespół

Doświadczenie

Bezpieczeństwo

Zespół 

Podstawą naszych działań jest praca w multidyscyplinarnym zespole. Biuro rachunkowe Innovation tworzą praktycy specjalizujący się w doradztwie w dziedzinie finansów, rachunkowości, audycie i podatkach. To specjaliści z dużym doświadczeniem, reprezentujący wysoki poziom profesjonalizmu.

Nasi pracownicy, ich wiedza, rzetelność i doświadczenie są naszą główną wartością. Przywiązujemy bardzo dużą wagę do kompetencji i kwalifikacji naszego zespołu i współpracowników.

Mając świadomość zmian przepisów i uregulowań finansowo-księgowych, kładziemy nacisk na ustawiczne szkolenie personelu naszego biura, aby świadczone przez nas usługi miały wysoki poziom. Zapewniamy  również dostęp do specjalistycznych publikacji i branżowych serwisów.

Staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych Klientów, dlatego zakres świadczonych przez nas usług stale ewoluuje w kierunku aktualnego popytu. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb naszych Klientów, dlatego warto nam zaufać i powierzyć prowadzenie księgowości swojej firmy.

 

Doradztwo Podatkowe

dr Witold Furman

doradca podatkowy

dr Witold Furman, doradca podatkowy, numer wpisu 11348, absolwent studiów doktoranckich Uniwersytetu Ekonomicznego w  Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobył pracując jako księgowy i doradca  podatkowy w podmiocie uprawnionym do badania sprawozdań finansowych  zajmującym się także usługowym prowadzeniem ksiąg rachunkowych. 
Jest adiunktem w  Katedrze Rachunkowości Finansowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, wykładowcą na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz innych uczelni wyższych. Współpracuje ze Stowarzyszeniem Księgowych w Polsce  o/Podkarpacki w Rzeszowie, Tarnowie i Krakowie jako wykładowca.
Specjalizuje się w świadczeniu pomocy prawnej w sporach z administracją skarbową w ramach kontroli podatkowych i celno-skarbowych, postępowań podatkowych oraz przed wojewódzkimi sądami administracyjnymi i Naczelnym Sądem Administracyjnym, a także w doradztwie podatkowym w procesach restrukturyzacyjnych.  
Posiada duże doświadczenie w obsłudze podatkowej, kadrowej i rachunkowej jednostek gospodarczych krajowych i zagranicznych. Współpracuje w firmami usługowymi, produkcyjnymi i handlowymi funkcjonującymi w różnych gałęziach gospodarki.
Jego główne zainteresowania koncentrują się wokół tematyki szeroko rozumianego prawa podatkowego i rachunkowości finansowej, ewolucji kierunków rozwoju systemu gospodarczego.

Autor licznych publikacji naukowych i prasowych z zakresu prawa podatkowego i rachunkowości małych i średnich przedsiębiorstw. Najnowsze z nich to:

  • Wykonanie badania ewaluacyjnego pt. "Ewaluacja ex ante Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju" : raport / Bartłomiej BIGA, Anna Borawska, Mariusz Borawski, Mariusz Doszyń, Mateusz FOLWARSKI, Witold FURMAN, Tomasz GEODECKI, Maciej Grodzicki, Bartosz Jakubowski, Jakub JANUS, Marcin KĘDZIERSKI, Marcin KĘDZIOR, Romana Krzewicka, Małgorzata Łatuszyńska, Danuta Miłaszewicz, Paweł Musiałek, Kesra Nermend, Ksymena ROSIEK, Jarema Piekutowski, Marcin Pierzchała, Mateusz Piwowarski, Krzysztof Siewiera, Antoni Sobolewski, Agnieszka Otręba-Szklarczyk, Dariusz Szklarczyk, Maria Szymborska, Mariusz Trojak, Roksana Ulatowska, Dominika Winogrodzka, Marcin ZAWICKI ; red. tech. Katarzyna Kurowska. - Warszawa : IBC GROUP Central Europe Holding S.A., 2016. 
  • Ekspertyza dotycząca modelu przejęcia spółki MPO Sp. z o.o. przez KHK S.A. / Mariusz ANDRZEJEWSKI, Witold FURMAN, Konrad GRABIŃSKI, Marcin KĘDZIOR, Elżbieta KUBIŃSKA, Magdalena ŁOJEWSKA, Ksymena ROSIEK. - [Kraków] : [Uniwersytet Ekonomiczny], [2016]. 
  • Bezpieczeństwo finansowe w społeczeństwie informacyjnym / Witold FURMAN, Izabela Oleksiewicz, Kinga Stępień. - Warszawa : Rambler Press, 2018. 
  • Bezpieczeństwo finansowe Unii Europejskiej : perspektywa instytucjonalna i rynkowa / Witold FURMAN, Izabela Oleksiewicz, Kinga Stępień. - Rzeszów : Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza, 2018. 
  • Ryzyko we współczesnej rachunkowości / Patryk DUNAL, Witold FURMAN, Gabriela Gajda, Dawid Kolenda, Mariola Król. - Warszawa : Difin, 2020. 
    Więcej...

 

 

Księgowość

 

Nasi księgowi posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie usług finansowo-księgowych oraz ukończone kierunkowe studia wyższe np. o specjalności finanse i rachunkowość. To uczestnicy wielu szkoleń o tematyce księgowej. Dzięki pracy w Biurze rachunkowym Innovation w pełni wykorzystują możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy jakie daje im praca w tej firmie.

Pozytywne nastawienie do pracy, rzetelność i gotowość do podejmowania nowych wyzwań - wszystkie te cechy sprawiają, że praca jest dla nich źródłem satysfakcji.

Personel księgowy Biura Innovation posiada duży zakres wiedzy i praktycznego doświadczenia w prowadzeniu spółek prawa handlowego. Nasi księgowi specjalizują się w obsłudze: Spółek z o.o., Spółdzielni, Fundacji, Stowarzyszeń, Firm Transportowych, Produkcyjnych, Budowlanych oraz Handlowych.

To osoby twardo stąpające po ziemi. Skrupulatni, rzetelni, odpowiedzialni, a przy tym w pracy nie opuszcza ich pogoda ducha i pozytywne podejście do Klientów. W ten sposób tworzą przyjazną atmosferę dla poważnej księgowości.

 

Kadry

 

Kadrowa Biura Innovation  to doświadczony specjalista w kompleksowej obsłudze obszaru kadr i płac. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty do spraw kadr i płac, w tym również na stanowisku Głównej kadrowej. Odpowiedzialna i wytrwała. Sprawnie, skrupulatnie i terminowo nalicza wynagrodzenia w oparciu o wiele parametrów oraz ewidencjonuje czas pracy. Sporządza obowiązujące deklaracje zgodnie z najnowszymi przepisami. Posiada obszerną wiedzę z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, którą systematycznie powiększa, aktualizuje i systematyzuje.

Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze kilkusetosobowych organizacji i ustawicznie w tym kierunku się rozwija. To pogodna i ambitna osoba, która swoją pracę wykonuje sprawnie i fachowo. 

Odkąd skończyła studia i sporządziła pierwszą listę płac wiedziała, że praca w kadrach to jej powołanie. W kontaktach z klientami cechuje ją dyplomatyczność i pełen profesjonalizm. Nie boi się zmian, zawsze szuka najlepszego rozwiązania, na pierwszym miejscu stawia zdrowy rozsądek i pozytywne podejście do Klienta.

Nasze doświadczenie, Twoje Bezpieczeństwo!