Jakość

Zespół

Doświadczenie

Bezpieczeństwo

Optymalizacja podatkowa

Masz problem z uzyskaniem informacji finansowych z księgowości?
Nie możesz niczego zaplanować do przodu?
Płacisz ogromne podatki, nad którymi nie masz kontroli?
Zastanawiasz się czy posiadasz odpowiednią formę prawną, w jakiej funkcjonuje Twoja firma?
A może zasady, które stosujesz nie przynoszą korzyści dla całego przedsiębiorstwa?
Jeżeli, na któreś pytanie odpowiedziałeś „tak” oznacza to, że potrzebujesz fachowej pomocy w prawidłowym rozłożeniu akcentów podatkowych w Twojej firmie.
Dzwoń do nas! 

Optymalizacja podatkowa  umożliwia obniżenie obciążeń podatkowych, a tym samym poprawienie wyniku finansowego przedsiębiorstwa. Polega m.in. na szukaniu form pozwalających na korzystanie z ulg, odliczeń, amortyzacji w sposób legalny, niebudzący żadnych kontrowersji. Nasi fachowi doradcy podatkowi  zaproponują rozwiązania w pełni zgodne z prawem podatkowym, które pozwolą zminimalizować wysokość podatków w firmie. Jeśli nie wiesz, od czego zacząć, skontaktuj się z naszym doradcą.

Zajmiemy się analizą aktualnych zobowiązań przedsiębiorstwa wobec Urzędu Skarbowego i na jej podstawie zaproponujemy nowe rozwiązania. Dobrze opracowana strategia pozwala w legalny sposób zminimalizować zobowiązania firmy wobec  fiskusa. Poszukiwanie rozwiązań podatkowych, które w legalny sposób doprowadzą do obniżenia finalnej kwoty odprowadzanej do Urzędu Skarbowego do nasza specjalność.  

Nie interesuje nas kreatywna Księgowość, jedynie dobór odpowiednich modeli prowadzenia działalności a także zastosowanie wszystkich możliwych ulg podatkowych, które to przełożą się na optymalizację należności podatkowej.  Samodzielne poruszanie się przedsiębiorcy w tej materii i szukanie rozwiązań na własną rękę z uwagi na skomplikowanie zagadnienia oraz czasochłonność jest z góry skazane na porażkę.

Zaoszczędzony czas i pieniądze lepiej przeznaczyć na budowanie swojej firmy.

 

W zakresie optymalizacji wykonujemy:

  • audyt podatkowy efektywności stosowanych rozwiązań
  • weryfikacja prawidłowości rozliczeń podatkowych
  • przegląd możliwych rozwiązań w firmie
  • symulacje i prognozowanie podatkowe 
Posiadasz firmę, tracisz środki zatrzymaj je z nami!