Jakość

Zespół

Doświadczenie

Bezpieczeństwo

Innovation Sp. z o.o.

Innovation Sp. z o.o. to nowoczesne biuro rachunkowe, którego celem jest świadczenie usług finansowo – księgowych na jak najwyższym poziomie. Cel ten jest realizowany poprzez współpracę z zespołem fachowców, który posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe, zarówno teoretyczne, jak i praktyczne. Nasi pracownicy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje poprzez udział w tematycznych szkoleniach oraz cyklicznych odczytach, seminariach i konferencjach naukowych.

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich osób prowadzących działalność gospodarczą bez względu na formę prawną, którzy wolą skupić się na rozwoju własnego biznesu, niż na śledzeniu coraz szybciej zmieniających się przepisów podatkowych. Jedynym Państwa zadaniem będzie przekazanie nam dokumentów, a my zajmiemy się resztą. I to wszystko w atrakcyjnej cenie.

 

Naszym atutem jest możliwość wsparcia systemu księgowości naszych Klientów poprzez udostępnienie dostępu do systemu finansowo – księgowego w trybie online, gdzie w każdej chwili można zapoznać się nie tylko z wynikami prowadzonej działalności gospodarczej, ale także dokonać analizy finansowej, według własnych potrzeb.

Innovation Sp. z o.o. świadczy usługi kompleksowe, tzn. współpracujemy z notariuszami, prawnikami, doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami, specjalistami ds. BHP oraz jednostkami naukowymi, bankami, leasingodawcami i ubezpieczycielami.

Misją naszej  firmy jest profesjonalne i indywidualne podejście do każdego z naszych Klientów, przez co dopasujemy się do nawet najbardziej wymagających organizacji. Nawet najmniejsza sprawa naszego Klienta jest dla nas ważna.

Dopasowując model naszego biznesu obserwowaliśmy rynek usług finansowo – księgowych, starając się zlokalizować jego słabe strony, aby w ten sposób nasza oferta była jak najlepsza.  Co więcej, Zarząd Innovation Sp. z o.o. jest cały czas otwarty na sugestie i uwagi Klientów, przez co nasza koncepcja biznesowa ewoluuje z korzyścią dla Państwa.

Jeżeli dopiero zastanawiają się Państwo nad założeniem własnej firmy – Biuro Rachunkowe Innovation Sp. z o.o. to świetny wybór! Pomożemy załatwić wszelkie formalności w urzędach, wypełnimy formularze oraz doradzimy najkorzystniejszą dla Państwa formę działalności oraz sposób jej opodatkowania.

Nasz Doradca Podatkowy szybko i sprawnie  odpowie na wszystkie pytania, udzieli porady w kwestiach podatkowych oraz zagadnieniach im towarzyszących. Nasze działania mają na celu udzielenie pomocy przedsiębiorcom, z którymi zawieramy współpracę.

Nie musisz się więc martwić o swoją księgowość – pracując z nami możesz mieć pewność, że jest ona w najlepszych rękach!

Gwarantujemy profesjonalną obsługę, zaangażowanie i rzetelność oraz zapewniamy całkowitą poufność wszelkich informacji.

 

Twoje Biuro, Twoje Zadowolenie, Twój Spokój 

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!!