Jakość

Zespół

Doświadczenie

Bezpieczeństwo

Innovation

Innovation to nowoczesna kancelaria rachunkowo-podatkowa, której celem jest świadczenie usług finansowo – księgowych na jak najwyższym poziomie. Cel ten jest realizowany poprzez współpracę z zespołem fachowców, który posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe, zarówno teoretyczne, jak i praktyczne. Nasi pracownicy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje poprzez udział w tematycznych szkoleniach oraz cyklicznych odczytach, seminariach i konferencjach naukowych.

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do średnich i dużych przedsiębiorstw bez względu na formę prawną, które wolą skupić się na rozwoju własnego biznesu, niż na śledzeniu coraz szybciej zmieniających się przepisów podatkowych. Jedynym Państwa zadaniem będzie przekazanie nam dokumentów, a my zajmiemy się resztą.

Innovation świadczy usługi kompleksowe, tzn. współpracujemy z notariuszami, prawnikami, doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami, specjalistami ds. BHP oraz jednostkami naukowymi, bankami, leasingodawcami i ubezpieczycielami.

Misją naszej  firmy jest profesjonalne i indywidualne podejście do każdego z naszych Klientów, przez co dopasujemy się do nawet najbardziej wymagających organizacji. Nawet najmniejsza sprawa naszego Klienta jest dla nas ważna.

Dopasowując model naszego biznesu obserwowaliśmy rynek usług finansowo – księgowych, starając się zlokalizować jego słabe strony, aby w ten sposób nasza oferta była jak najlepsza.  Co więcej, Zarząd Innovation jest cały czas otwarty na sugestie i uwagi Klientów, przez co nasza koncepcja biznesowa ewoluuje z korzyścią dla Państwa.

Nasz Doradca Podatkowy szybko i sprawnie  odpowie na wszystkie pytania, udzieli porady w kwestiach podatkowych oraz zagadnieniach im towarzyszących. Nasze działania mają na celu udzielenie pomocy przedsiębiorcom, z którymi zawieramy współpracę.

Nie musisz się więc martwić o swoją księgowość – pracując z nami możesz mieć pewność, że jest ona w najlepszych rękach!

Gwarantujemy profesjonalną obsługę, zaangażowanie i rzetelność oraz zapewniamy całkowitą poufność wszelkich informacji.

 

Twoje Biuro, Twoje Zadowolenie, Twój Spokój!

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!!