Usługi kadrowo – płacowe Przeworsk

W Biurze Rachunkowym Innovation Corporation Group w Przeworsku mogą Państwo liczyć na kompleksową i profesjonalną obsługę kadr i płac przedsiębiorstwa. Jesteśmy świadomi jak wiele trudu i zaangażowania wymaga prowadzenie własnej działalności. Dlatego wychodzimy naprzeciw naszym klientom, aby jak najbardziej ułatwić im obowiązki związane z kadrami i płacami. Powierzając nam kwestie kadrowo – płacowe zaoszczędzą Państwo czas oraz pieniądze, a co najważniejsze będą Państwo spokojni o swój biznes.

Obsługa kadrowa Przeworsk

Nasza wykwalifikowana kadra zajmie się przygotowaniem i obsługą umów o pracę, cywilnoprawnych, zadba o teczki akt osobowych, sporządzi dokumentację związaną z zatrudnieniem, jak również naliczy wynagrodzenia dla pracowników i zleceniobiorców. Co więcej, nasze biuro przygotuje deklarację, zgłoszenia, sprawozdania, raporty i wnioski do US, ZUS i PFRON. Naszym priorytetem jest zadbanie o prawidłową dokumentację oraz rozliczenia. 

Obsługa płacowa Przeworsk

Biuro rachunkowe Innovation Corporation Group w Przeworsku stawia na kompleksowe usługi kadrowo – płacowe. Zatrudniając pracownika musimy liczyć się z wieloma wymaganiami, także ze strony prawnej, które ulegają ciągłym zmianom. U nas znajdą Państwo wsparcie od wielu różnych ekspertów takich jak prawnicy, doradcy podatkowi czy specjaliści ds. BHP. Pragniemy, aby nasi Klienci uzyskali pomoc w każdej dziedzinie i mogli ze „spokojną głową” poświęcić się rozwojowi swojej działalności. 

Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Nasz doświadczony zespół z przyjemnością udzieli odpowiedzi na pytania dotyczące zatrudnienia oraz związane z kwestiami prawnymi. Aby oferować jak najbardziej korzystne warunki współpracy, dostosowujemy naszą ofertę indywidualnie do klienta. Dobro Klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego gwarantujemy szytą na miarę, specjalnie dedykowaną ofertę dla Państwa firmy. 

Sumienne i skrupulatne prowadzenie obsługi księgowo – płacowej znajdą Państwo w biurze rachunkowym Innovation w Przeworsku

Napisz do nas
Administratorem danych osobowych jest Innovation. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
Kontakt

Zadzwoń dzisiaj

+(48) 731 022 022

Napisz do nas

biuro@innovation.net.pl

Przyjedź do nas

ul. Łąkowa 5, 37-200 Przeworsk

Godziny otwarcia

pon. - pt. 8.00 - 16.00
sob. - ndz. nieczynne